İzmir Halı Yıkama ve Overlok Hizmeti

İzmir Halı Overlok

HALI KENARINA OVERLOK

 

Kullanılan halıların en çok yıpranan yerleri, kenar overlokları ile saçakları, yani püskülleridir. Yıpranmış saçak (püskül) ve overlok, halının estetiğini bozar.Halk arasında Halıfleks olarak bilinen duvardan duvara döşemelik halıların iplikleri kullanılarak yapılır.İsteğe göre, halı kenarlarında simetrik daraltma ve kısaltmalarda, ölçüye göre kesimlerde ve saçaklı halıların saçak iptallerinde uygulanabilir. Firmamızda her çeşit halınıza kenar örgüleri ve overlokları yenileme, saçak ekleme işlemi yaptırabilirsiniz.

 

HALI YIKAMA VE OVERLOK İŞLEMİ

 

Halı yıkamaya gelen halınız, halı yıkama işlemi bittikten sonra overlok işlemine alınır. Halı overloğu halının mevcut renklerine uyum sağlıyacak şekilde çift kat iplikten yapılır. Saçaklı halınızdan memnun değilseniz saçakları kesilip yerine halı overlok yapılır. Halılarınızı bilinçsiz Halı Overlokcılar tarafından yada evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlığınız hem de halınızın ömrü açısından olumsuz sonuçlar ortaya koyar. ,Ev de yapılan Halı Overlok işlemlerinde, halı yüzeyinin parlak görüntüsü yanıltır aslında kirler ve lekeler çıkmamıştır. Halınızın yüzeyindeki kirlerin dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı parlaklık elde edilmiştir. Bununla birlikte halının tam kurutulmaması halı dokularının her geçen gün zayıflamasına ve zaman içinde kopmasına neden olabilir.

 

Ayrıca nemin de etkisiyle de sağlık açısından tehlikeli olan mikroorganizma faaliyetleri için uygun bir zemin hazırlanmış olur. Halı Overlok yapılırken mutlak suretle tecrübeli ve tesisi olan Halı Overlok fabrikalarını tercih etmeniz yararınıza olacaktır.Bütün bu uygulamalar esnasında halılarınız ilk günkü gibi canlı durmalı ve yıpratılmamalıdır

Halı Özellikleri ve Fiyatları

İzmir Halı Yıkama Halı Overlok

İzmir Halı Yıkama

4 TL

İzmir Halı Yıkama Firmaları Makina Halısı Yıkama

İzmir Halı Yıkama Firmaları

4 TL

İzmir Halı Yıkama Fiyatları Shaggy Halı Yıkama

İzmir Halı Yıkama Fiyatları

8 TL

İzmir Halı Yıkama Fabrikaları Nepal Halı Yıkama

İzmir Halı Yıkama Fabrikaları

10 TL

İzmir Halı Yıkama El Dokuma Halı Yıkama

İzmir Halı Yıkama

12 TL

İzmir Halı Yıkama Firmaları İpek Halı Yıkama

İzmir Halı Yıkama Firmaları

12 TL

İzmir Halı Yıkama Fiyatları Yorgan ve Battaniye Yıkama

İzmir Halı Yıkama Fiyatları

20 TL

İzmir Koltuk Yıkama Koltuk Yıkama (Takım)

İzmir Koltuk Yıkama

0 TL

Sosyal Ağlar

İletişim Bilgilerimiz

Copyright © 2013 Tüm hakları saklıdır