İzmir Koltuk Yıkama, Bornova Koltuk Yıkama, Bayraklı Koltuk Yıkama

İzmir Koltuk Yıkama

İzmir Koltuk Yıkama, İzmir Koltuk Yıkama Fiyatları, İzmir Koltuk Yıkama Firmaları, İzmir Koltuk Yıkama Firması, İzmir Koltuk Yıkama Adresi, İzmir Koltuk Yıkama Bilgileri

Egenin incisi, Türkiyenin kalbi İzmir İlimizde koltuk yıkama hizmeti sunuyoruz.Koltuk yıkamanın nasıl yapıldığı hakkında kısa bir bilgi verelim. Avrupadan ithal etmiş olduğumuz italyan lavor solaris marka koltuk yıkama makinalarımız ve 2 personelimizle evlerinize geliyoruz. Koltuklarınızın kumaşını inceleyerek nasıl bir yıkama şekliyle koltuklarınızı temizleyeceğimize karar veriyoruz. Bundan sonrası uzman personellerimizin işi.

 

İzmir Koltuk Yıkama

Koltuklarınızı bütünüyle özel kimyasal karışımı bulunan suyla ıslatıyoruz. Bu suyun en büyük özelliği koltuk üzerinde birikmiş olan bakteri ve maytları temizlemesidir. Islatılan koltuklarınızın üzerine özel köpüğümüzü döküyoruz. Bu köpüğün amacıda kir ve lekelere olan düşmanlığıdır. 5 dakika kadar kısa bir süre bekledikten sonra koltuk üzerinin kire bulandığını görüyoruz.

 

Kimyasallarımız bütün kiri kusturduktan sonra yüksek vakumlu makinalarımız yardımıyla koltuk üzerindeki kiri emdirip temiz suylada durulama yapıyoruz. Yaklaşık yarım saat süren bu işlemden sonra koltuklarınızın tertemiz olduğunu görüceksiniz. Makinamızın kirli su haznesinden çıkan koltuk kirini gördüğünüzde ise gözlerinize inanamayacaksınız.  İzmir koltuk yıkama en kaliteli hizmeti sunabilmek için hizmetinizdedir. Daha detaylı bilgi için bizleri arayınız.

 

İzmir Koltuk Yıkama firmamız yılların deneyimiyle hizmet vermektedir. Yeni ve amatör bir firma asla değiliz. Bunu hizmet aldığınızda rahatlıkla anlayabilirsiniz. Halı yıkama gibi koltuk yıkamanında revaşta olduğu şu günlerde eline koltuk yıkama makinası alan herkez kendini profesyonel koltuk yıkamacı olarak tanıtmaktadır.

 

Firmamızın en yeni personeli dahi 12 yıllık tecrübesiyle bu hizmeti sunmaktadır. Kalite, güvence ve uygun fiyata koltuk temizleyen firmamız haftanın 7 günü kesintisiz hizmet vermektedir. Verilen hizmetlerin tümü körfez koltuk yıkama firmamız güvencesi altındadır. Beğenmediğiniz işçiliğe kesinlikle ücret talep etmiyoruz ve zararınızıda ödüyoruz. Memnun kalmama şansınızın olmadığını sizlere taahüt ediyoruz. Sizde kalitenin ekonomiyle buluştuğu firmamız körfez koltuk yıkamayı tercih edin memnun kalanlardan olun.

 

İzmir Sandalye Yıkama

İzmir koltuk yıkama firmamız sandalye yıkama hizmetinide sunmaktadır. Tam profesyonel makinalar yardımı ile özel solüsyonlar aracılığıyla yapılan bu temizlik işleminde öncelik bakterisiz bir ortam oluşturmaktır. Daha sonra ise koltukların görünümüne yönelik bir çalışmadır. Bu çalışmayla koltuklarınız ilk günkü temizliğğine kavuşturulacaktır.

 

 

İzmir Sandalye Yıkama

İzmir sandalye yıkama hizmetimiz uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Toplu yıkama yapılmaya müsait olan cafe, restauran, işyeri ve evlere özel fiyatlarımız için telefonla bilgi isteyiniz. Herkes gibi sizde gözünüze ve sağlığınıza uygun sandalyelerde oturmak istersiniz, bu konforuda size İzmir sandalye yıkama servislerimiz sunabilirler. Bizi arayarak randevu telebinde bulunabilirsiniz. Bu hizmetimizi İzmirin bütün ilçelerine verdiğimizi unutmayalım, sağlıklı günler dileriz

Halı Özellikleri ve Fiyatları

İzmir Halı Yıkama Halı Overlok

İzmir Halı Yıkama

4 TL

İzmir Halı Yıkama Firmaları Makina Halısı Yıkama

İzmir Halı Yıkama Firmaları

4 TL

İzmir Halı Yıkama Fiyatları Shaggy Halı Yıkama

İzmir Halı Yıkama Fiyatları

8 TL

İzmir Halı Yıkama Fabrikaları Nepal Halı Yıkama

İzmir Halı Yıkama Fabrikaları

10 TL

İzmir Halı Yıkama El Dokuma Halı Yıkama

İzmir Halı Yıkama

12 TL

İzmir Halı Yıkama Firmaları İpek Halı Yıkama

İzmir Halı Yıkama Firmaları

12 TL

İzmir Halı Yıkama Fiyatları Yorgan ve Battaniye Yıkama

İzmir Halı Yıkama Fiyatları

20 TL

İzmir Koltuk Yıkama Koltuk Yıkama (Takım)

İzmir Koltuk Yıkama

0 TL

Sosyal Ağlar

İletişim Bilgilerimiz

Copyright © 2013 Tüm hakları saklıdır